Ремокоф

Ремокоф (рослинний сироп від кашлю)
Дієтична добавка

Інструкція із застосування
Склад: 1 чайна ложка (5 мл) сиропу Ремокоф містить екстракти: юстиції судинної 0,68 г, перцю довгого 0,14 г, лакриці 6,78 мг, імбиру звичайного 6,78 мг, перцю чорного 6,78 мг, харитакі 73 , 00 мг, соссюреї 6,78 мг, гвоздики (сизігіум ароматний) 6,78 мг, кардамону справжнього 6,78 мг, кориці 6,78 мг, коричника Тамала 6,78 мг, фісташки справжньої 6,78 мг та восковиці 6, 78 мг.
Допоміжні речовини: цукор, натрій метилпарабен, натрію пропілпарабен, сорбітол, гліцерин, натрій карбоксиметилцелюлози, сахарин, ментол, апельсинова та медова смакова добавка, базилік, очищена вода. Без ГМО.
Опис дії: сироп Ремокоф поєднує традиційні трави, призначені спеціально для ослаблення всіх видів кашлю. Усі трави, що використовуються в сиропі, стандартизовані, доведено їх ефективність для ослаблення кашлю. Це ідеальний сироп від кашлю, оскільки він не чинить седативної дії, безалкогольний, не викликає запору. Не має побічних ефектів, таких як сонливість та сухість у роті.
Юстиція судинна: ​​розріджує мокротиння, заспокоює кашель та спазми бронхів. Вона містить ефірні олії, які полегшують відхаркування.
Перець довгий: містить піперин, що робить його дуже ефективним для покращення стану органів дихання. Рослина також містить ефірну олію, яка має антибактеріальну дію.
Лакриця: зменшує набряки, розріджує мокротиння та зменшує кашель.
Перець чорний: застосовується для покращення стану респіраторної системи.
Харитаки: містить дубильні кислоти, галієву кислоту та інші кислоти. Гарний антиоксидант. Подолає хронічний кашель.
Соссюрея: алкалоїди та ефірні олії сосюреї мають сильну інгібуючу дію на спазм бронхів і тому ефективні для нормалізації респіраторних розладів.
Гвоздика (сизігіум ароматний): ефірні олії, що містяться в гвоздиці, працюють як відхаркувальний засіб, що розріджує мокротиння в троєї та бронхах. Крім того, евгенол є основною складовою олії сизігіуму ароматного, має антибактеріальну дію.
Кардамон справжній: кардамон широко використовується для нормалізації функціонування бронхолегеневої системи. Кардамон також вбиває бактерії, відповідальні за неприємний запах із рота.
Кориця допомагає заспокоїти кашель. Вона також має антибактеріальні властивості.
Коричник Тамала: активний компонент коричника Тамала діє як відхаркувальний засіб.
Фісташка справжня: містить ефірні олії, таніни, смоли, це сильний засіб підвищення імунітету.
Восковиця: працює як детоксикант та антиоксидант.
Базилік та інші компоненти: доведено, що базилік підтримує природну імунну систему організму.
Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендовано лікарем як дієтична добавка до раціону харчування та як джерело біологічно активних речовин, що сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації функціонування бронхо-легеневої системи при сезонних застудних та вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, послабленню сухого та вологого кашлю. Має відхаркувальні властивості.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування: дорослим по 3 чайні ложки (15 мл) 2-3 рази на день. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання.
індивідуальна підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту; діти до 12 років; жінки в період вагітності та лактації.
Зберігання: зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, віддаленому від світла та недоступному для дітей місці.
Термін придатності: вказано на упаковці.
Упаковка: пластикова пляшка ПЕТ бурштинового кольору зі 100 мл або 200 мл сиропу та мірна склянка.
Не є лікарським засобом.
Не містить спирту.
Не має седативного ефекту.
Рослинний сироп від кашлю.
Виробник:
Інсепта Хербал & Нутрікеа Лтд, Дхамрай, Дакка, Бангладеш (Incepta Herbal & Nutricare Ltd, Dhamrai, Dhaka, Bangladesh).