Раджоні

Природний біологічно активний комплекс «Раджоні» – рекомендований для профілактики та корекції порушень чоловічої статевої сфери.

Кількість: 15 капсул
Склад 1 капсули:

 • Перець чорний (Piper nigrum) 120мг.
 • Перець довгий (Piper Longum) 120 мг.
 • Амбра (Ambra Grasea) 20 мг.
 • Вітамін Е 12 мг.
 • Карбонат кальцію 28 мг.
Раджони, Юнани


Добавка дієтична «РАДЖОНІ» рекомендується для:

 • підвищення тонусу організму чоловіків та покращення потенції;
 • запобігання передчасному сім’явипорскування;
 • покращення якості ерекції;
 • нормалізації репродуктивної функції чоловіків;
 • нормалізації травлення та обміну речовин;
 • зменшення ризику виникнення серцево-судинних порушень, зокрема, під час статевого акту;

Виявляє високу антиоксидантну, бактерицидну активність, болезаспокійливу, сечогінну, протизапальну дію; позитивно впливає ендокринну систему чоловічого організму.

За результатами клінічних досліджень в результаті використання РАДЖОНІ у більшості хворих різних вікових категорій поліпшення спостерігаються протягом перших 3 днів лікування, значні поліпшення або одужання протягом тижня.

Побічні ефекти не спостерігалися.

Застосування: чоловікам по 1 капсулі на день із молоком протягом 7-14 днів або за призначенням лікаря.

Перець чорний (Piper nigrum)
Властивості чорного перцю здавна забезпечили йому славу лікарського препарату. Це один із найефективніших стимуляторів травлення. Він прочищає органи спорожнення (звільняючи їхню відмінність від токсинів). Рекомендується вживати його для підвищення тонусу організму та покращення чоловічої потенції, при початковій стадії аденоми простати, для виведення каменів із нирок, при гіпертензії. Він добре очищає дихальні органи, видаляє їх слиз, зменшує її освіту. Перець знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань: розріджує кров, знищує згустки, покращує кровообіг. Він підвищує функцію ендокринної системи, ефективний антидепресант.

Перець довгий (Piper longum)
Сучасні медичні дослідження підтверджують його імуностимулюючі, фагоцитарні та антиоксидантні властивості. Позитивно впливає на процес травлення, має тонізуючі властивості, посилює терапевтичну дію активних компонентів та інших складових. Плоди використовують як протизапальний, вітрогінний, седативний, жовчогінний засіб. Препарати, що містять перець довгий, також показані при діабеті, туберкульозі та астмі.

Амбра (Ambra Grasea)
У давнину амбра використовувалася в медицині, як засіб, що зміцнює шлунок і має протисудомну дію. Тільки лікарі-гомеопати вже понад 200 років з успіхом застосовують як гомеопатичний препарат. Амбра використовується при безсонні, що походить від розумової перевтоми. Вона діє на систему головного та спинного мозку, кровообіг та слизові оболонки. Амбра додає до списку практичних випадків вживання такі стани: запаморочення, слабкість міркування і пам’яті у разі виснаження. Невеликі шматочки амбри, як правило, розчиняють у чаї. Отриманий напій здатний розпалювати пристрасть.

Вітамін Е
Вітаміном Е багаті лише деякі, в основному жирні харчові продукти, і тому одержання необхідної кількості цього вітаміну важко для людей, які дотримуються збідненої жирами дієти. Оптимальну кількість цього вітаміну можна отримати як добавок. Вітамін Е підвищує фізичну витривалість, покращує ефективність використання кисню організмом, зміцнюючи імунну систему, є потужним антиоксидантом, протидіє окисленню жиру та холестерину, уповільнює процес старіння та сприяє попередженню утворення раку, діабету та серцевих захворювань, надає позитивний вплив на чоловічу. впливу пасивного куріння та атмосферних забруднень. Нові медичні дослідження довели, що вітамін Е знижує ризик захворювання на рак передміхурової залози у чоловіків.

Карбонат кальцію
Кальцій є одним із найскладніше засвоюваних елементів в організмі людини. Тим часом у харчуванні сучасної людини є значний дефіцит кальцію, особливо це стосується жителів міст, у харчовому раціоні яких переважають рафіновані продукти, напівфабрикати тощо. Тому людина отримує лише третину від добової потреби кальцію. Карбонат кальцію важливий для імунної системи, – якщо його недостатньо, це може призвести до зниження функції щитовидної залози, тим самим позначиться на адаптаційних можливостях організму та здатності чинити опір інфекціям.
Карбонат кальцію рекомендується як допоміжний засіб для корекції раціону харчування: сприяє зміцненню зубів, при кісткових та судомних порушеннях, захворюваннях щитовидної залози; кровотечі, шкірні та алергічні захворювання, ламкість нігтів, для нормалізації серцевої діяльності, при підвищеній кислотності шлунка, для профілактики остеопорозу.

Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Кількість: 15 капсул

Виробник:
“Nafiu Pharmaceuticals” (Unani),
19/8, Pallabi, Mirpur-12, Dhaka-1216,
Bangladesh

www.nafiupharmaceuticals.com