Премелос (екстракт гінкго білоба) 60 мг

Гінкго білоба, 60 мг
Запобігає втратам пам’яті
Забезпечує безболісний рух пацієнтів із періодичною кульгавістю.

Тип дослідження: багатоцентрове, рандомізоване, плацебо-контрольоване, подвійне, сліпе. Пацієнти: 111 пацієнтів із періодичною кульгавістю. Лікування: 120 мг гінкго білоба або плацебо 24 тижні

Результат: Гінкго білоба показав суттєве подовження вільної від болю дистанції пішої прогулянки у хворих з періодичною кульгавістю.

Покращує якість життя

 

Кожна капсула містить 60 мг стандартизованого екстракту гінкго білоба.
Опис: Гінкго білоба є одним з найбільш широко використовуваних і досліджених рослинних продуктів у всьому світі. Для виготовлення ліків зазвичай використовується листя. Екстракт листя гінкго білоба в основному містить глікозиди флавону гінкго та терпенові лактони. Більшість добавок Гінкго стандартизовано до 24% флавонових глікозидів гінкго та 6% терпенових лактонів. Екстракт листя гінкго захищає нейрони від окисних пошкоджень, що потенційно запобігають прогресуванню дегенерації тканин у пацієнтів з деменцією. Крім того, екстракт листя гінкго білоба покращує кровотік, відновлює баланс між простацикліном і тромбоксаном А2, що призводить до поліпшення вазорегуляції. Вважається, що скорочення судин та покращення венозного тонусу є результатом інгібування фосфодіестерази та вивільнення катехоламінів.
Показання та застосування: Гінкго білоба використовується для покращення пам’яті або концентрації при певних проблемах мозку (наприклад, хвороба Альцгеймера, деменція тощо), проблемах мислення, спричинених похилим віком, проблемах мислення у молоді та кольорового зір у хворих на діабет. Він також використовується для лікування синдрому Рейно (болюча реакція на холод, особливо в пальцях рук і ніг), болю в ногах при ходьбі через поганий кровотік (кульгавість), запаморочення, ПМС та деяких видів очних захворювань (глаукома та ушкодження очей, викликані діабетом).
Дозування: при хворобі Альцгеймера, деменції, кульгавості, захворюваннях периферичних судин, запамороченні, ПМС, синдромі Рейно: 120-240 мг/добу, розділених на два або три прийоми. Для поліпшення когнітивних функцій у здорових молодих людей: 120-600 мг/добу, розділених на два або три прийоми. У разі ПМС лікування має починатися на шістнадцятий день менструального циклу та здійснюватись до п’ятого дня наступного циклу. Для лікування глаукоми нормального тиску: доза 120 мг/добу, розділених на два або три прийоми до чотирьох тижнів. Почніть з низької дози не більше 120 мг на день, щоб уникнути побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту. Збільште вказаним високих доз, якщо потрібно. Якщо ви пропустили дозу, прийміть її, як згадайте. Якщо це вже близько часу наступної дози, пропустіть пропущену дозу і відновіть звичний графік дозування. Протипоказання: Препарат протипоказаний, якщо пацієнтка вагітна, планує завагітніти, при годуванні груддю, при гіперчутливості до компонентів цього продукту, при наявності в анамнезі кровотечі умови, при запланованій на найближчий 2 тижні операції. Препарат також протипоказаний, якщо у пацієнта спостерігаються судоми, конвульсії або епілепсія.
Запобіжні заходи: Перш ніж приймати цей продукт, повідомте свого лікаря, якщо у вас алергія на нього, повинні кровотечі, судоми, конвульсії або епілепсією. Гінкго білоба може зменшити здатність крові до згортання. Перестаньте приймати цей продукт принаймні за 2 тижні до операції.
Побічні ефекти: добавки гінкго білоба зазвичай безпечні. Може викликати деякі незначні побічні ефекти, такі як біль голови, запаморочення, серцебиття, судоми в м’язах, нудота, гази, діарея та шкірні алергічні реакції.
Вагітності та годування груддю Гінкго білоба не рекомендується застосовувати під час вагітності. Не рекомендується під час годування груддю. Цей препарат також не рекомендується застосовувати дітям. Взаємодія з ліками: Гінкго білоба може взаємодіяти з розріджувачами крові, аспірином, антитромбоцитарних препаратів, ПСП, препаратами, що впливають на печінку, та такими добавками, як часник та звіробій.
При кімнатній температурі. Захищати від світла. Після кожного використання щільно закривайте кришку контейнера.
Перевищення дозування. Симптоми передозування гінкго білоба можуть включати судоми, біль голови або нудота.
Кожен контейнер містить 30 капсул.