Лювена

Лювена (комбінація пробіотиків)
Дієтична добавка

Інструкція із застосування

Склад 1 капсули: комбінація пробіотків – 2 300 000 000 мікроорганізмів Lactobacillus Rhamnosus GR-1 та Lactobacillus Reuteri RC-14. допоміжні речовини: целюлозна капсула. Без ГМО.
Опис дії: штами бактерій Lactobacillus Rhamnosus GR-1 та Lactobacillus Reuteri RC-14 сприяють нормалізації мікрофлори в кишечнику, у піхві та сечовому міхурі, перешкоджаючи адгезії патогенів на клітинах цих органів, пригнічуючи ріст патогенних бактерій та ін. за рахунок вироблення кислот, а також перешкоджаючи формуванню патогенами осередків інфекції або біоплівок, важкодоступних для викорінення. Штам Lactobacillus Rhamnosus GR-1 має протизапальний ефект і модулює фактори, що знижують ризик передчасних пологів. Штам Lactobacillus Reuteri RC-14 виробляє перекис водню, важливий для здоров’я піхви, і сигнальні фактори, що знешкоджують токсини, що виробляються Staphylococcus Aureus, а також має імуномодулюючі властивості.
Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендована лікарем як дієтична добавка до раціону харчування для загального зміцнення організму та нормалізації функціонування кишечника, піхви та сечовивідних шляхів.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування: дорослим та підліткам по 1 капсулі на день протягом 4-12 тижнів. За потреби можна збільшити споживання до 2 капсул на день.
Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Безпечно для жінок у період вагітності та лактації.
Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви намагаєтесь завагітніти.
індивідуальна підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту;
Зберігання: зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, віддаленому від світла та недоступному для дітей місці.
Термін придатності: вказано на упаковці.
Упаковка: 5 блістерів по 4 капсули, упаковані в картонну коробку.
Не є лікарським засобом.
Виробник:
Інсепта Хербал & Нутрікеа Лтд, Дхамрай, Дакка, Бангладеш (Incepta Herbal & Nutricare Ltd, Dhamrai, Dhaka, Bangladesh)

Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3