Лівасіл

Лівасіл

(екстракт насіння розторопші плямистої)
Дієтична добавка

Інструкція із застосування
Склад 1 капсули: 140 мг стандартизованого екстракту насіння розторопші плямистої; допоміжні речовини – лактоза, натрію гліколят крохмалю, діоксид силікону колоїдний, очищений тальк, магнію стеарат, желатинова оболонка. Без ГМО.
Опис дії:
силімарин – флаволігнан, отриманий з насіння розторопші плямистої. Він складається з чотирьох ізомерів флаволігнанів: силібін, ізосилибін, силідіанін та силікрістин. Силімарин – добре відомий гепатопротектор. Функції, що забезпечують захист та відновлення печінки, зумовлені двома основними діями – антиоксидантною активністю та відновленням білків. Антиоксидантна активність силімарину в десять разів вища, ніж у вітаміну Е. Силимарин перешкоджає проникненню токсичних та інших речовин у клітини печінки шляхом стабілізації зовнішньої мембрани клітин печінки. Активні компоненти виводять токсини, пов’язуючи їх з білками та рецепторами на клітинній мембрані. Силімарин також стимулює синтез білків, сприяє зростанню нових клітин та заміні пошкоджених клітин печінки. Таким чином, силімарин має антиоксидантну, антифібротичну, протизапальну, імуномодулюючу, антипероксидну дію, стабілізує мембрани та регенерує клітини печінки.
Рекомендації щодо застосування:
може бути рекомендовано лікарем як дієтична добавка до раціону харчування, джерело силімарину, для нормалізації функціонування печінки та жовчного міхура. Має м’яку жовчогінну дію. Має антиоксидантні та відновлювальні властивості.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування:
дорослим по 1 капсулі двічі на день під час їжі.
Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість; підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту; діти до 12 років; жінки в період вагітності та лактації.
Зберігання:
зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, віддаленому від світла та недоступному для дітей місці.
Термін придатності:
вказано на упаковці.
Упаковка:
30 капсул у пластиковому контейнері, упакованому у картонну коробку.
Не є лікарським засобом.
Виробник:
Інсепта Хербал & Нутрікеа Лтд, Дхамрай, Дакка, Бангладеш (Incepta Herbal & Nutricare Ltd, Dhamrai, Dhaka, Bangladesh)

Slide 1
Slide 1
Slide 3
Slide 3
Slide 2
Slide 2