Гастролакс

Гастролакс
(лушпиння насіння подорожника та сінна)
Дієтична добавка

Інструкція із застосування
Склад 1 пакетика: 0,11 г лушпиння подорожника (Ісфагула), 2,6 г насіння подорожника (Ісфагула), 0,62 г екстракту бобів сенни гостролистої. Допоміжні речовини: маннітол, винна кислота, аспартам, гідрофільний пирогенний діоксид кремнію, сахарин натрію, тальк очищений. Без ГМО.
Опис дії:
комбінація лушпиння та насіння подорожника (Ісфагула) та екстракту бобів сенни гостролистої допомагає зняти гостру запор. Лушпиння насіння подорожника (Ісфагула) містить до 70% розчинної та 30% нерозчинної клітковини. Ісфагула здатна поглинути таку кількість води, що у 40 разів перевищує її вагу, і таким чином діє як наповнювач. Ісфагула збільшується обсягом при поглинанні води в кишечнику, а збільшений обсяг кишечнику допомагає регулювати його стілець. Насіння подорожника також допомагає зняти запор. Сенна – проносний стимулятор, що містить сіннозиди, які стимулюють мускулатуру кишечника та знімають запор.
Рекомендації щодо застосування:
може бути рекомендована лікарем як дієтична добавка до раціону харчування нормалізації функціонування кишечника. Сприяє усуненню запорів.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування:
дорослим та дітям старше 12 років – 1-2 пакетики гранул один раз на день увечері. Не приймайте перед сном. Не вживайте більше двох тижнів, якщо ваш лікар не порадить інше. Гранули слід додати у склянку води та одразу випити. Випивайте 5-10 склянок води на день при вживанні цієї дієтичної добавки. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість; підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту;
жінки в період вагітності та лактації; діти до 12 років.
Зберігання:
зберігати при температурі не вище 30°С у сухому, віддаленому від світла та недоступному для дітей місці.
Термін придатності:
вказано на упаковці.
Упаковка:
20 пакетиків у картонній коробці.
Чи не є лікарським засобом. Без ГМО.
Виробник:
Інсепта Хербал & Нутрікеа Лтд, Дхамрай, Дакка, Бангладеш (Incepta Herbal & Nutricare Ltd, Dhamrai, Dhaka, Bangladesh)