CAVIC-C

CAVIC-C (кальцій та вітамін С)
Дієтична добавка

Інструкція із застосування
Склад: 1 таблетка: 500 мг аскорбінової кислоти (вітаміну С), 327 мг кальцію карбонату, 1000 мг кальцію лактоглюконату. Допоміжні речовини: бікарбонат натрію, лимонна кислота, сахароза, сахарин, поліетиленгліколь, повідон, аспартам, очищений тальк, FD&C жовтий, апельсиновий ароматизатор.
Вітамін С відноситься до групи розчинних у воді вітамінів. Ключову роль він грає у процесі захисту організму від згубного впливу вільних радикалів. Крім цього, він бере участь у освіті лейкоцитів і цим активізує імунітет. Вітамін С впливає на всмоктування інших важливих нутрієнтів: заліза, фолієвої кислоти та вітаміну Е. Аскорбінова кислота необхідна для нормального функціонування та формування сполучних тканин, зокрема міжклітинної речовини та колагену. При синтезі колагену вона бере участь у гідроксилюванні проліну та лізину в пептидному ланцюзі. Аскорбінова кислота є частиною багатьох окисно-відновних реакцій в організмі і бере участь, зокрема, у метаболізмі фенілаланіну, тирозину, фолієвої кислоти, норепінефрину, гістаміну та деяких ферментних систем, що беруть участь у синтезі ліпідів, протеїнів та у гідроксилюванні карнітину або серніту. Аскорбінова кислота стабілізує стінки капілярів та підвищує абсорбцію заліза. Потреба у вітаміні С значно підвищується в холодну пору року під час епідемій вірусних та застудних захворювань, у людей, які зазнають частих стресів, а також у курців.
Кальцій – основний компонент кісткової тканини.
Рекомендації по застосуванню: може бути рекомендовано лікарем як дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело кальцію та вітаміну С. Має антиоксидантні властивості, підвищує опірність організму та сприяє його загальному зміцненню, у тому числі зміцненню структури скелета, покращує стан зубів, нігтів, волосся.
Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці на день. Розчиніть 1 таблетку у склянці води. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не перевищуйте вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання.
індивідуальна підвищена чутливість до компонентів; діти до 12 років; жінки в період вагітності та лактації.
Зберігання: при температурі не вище 25°С у сухому, віддаленому від світла та недоступному для дітей місці. Щільно закривайте тубу після використання.
Термін придатності: вказано на упаковці.
Упаковка: 12 шипучих пігулок у пластиковій тубі.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.
Виробник:
Інсепта Хербал & Нутрікеа Лтд, Дхамрай, Дакка, Бангладеш (Incepta Herbal & Nutricare Ltd, Dhamrai, Dhaka, Bangladesh)