Йодіс Лакту Стевія

Дієтична добавка «Йодіс+Лакту-Стевія»

Показання до застосування:

 • Діабет;
 • дизбактеріоз кишечника;
 • Захворювання печінки;
 • Виразки шлунково-кишкового тракту;
 • Алергічні реакції, зокрема. діатез у дітей;
 • Захворювання щитовидної залози;
 • Артеріальний тиск;
 • Розлади сну, пам’яті та травлення;
 • Себорея, дерматити, екзема;
 • Захворювання серця;

Корисні властивості:

 • Натуральний низькокалорійний замінник цукру;
 • Має кардіотонізуючий ефект;
 • Стимулює зростання та життєдіяльність корисної мікрофлори;
 • Не викликає звикання;
 • Тонізуючий антиоксидант;
 • Швидко та ефективно очищає кишечник;
 • Натуральний продукт;

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендовано вживати як джерело йоду та харчування для біфідо- та лактобактерій (кишкової флори). Сприяє зміцненню імунітету та попередженню захворювань, пов’язаних із нестачею йоду в організмі та дисбактеріозом кишечника. Має антиоксидантну дію. Продукт із радіопротекторними властивостями.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Для внутрішнього застосування шляхом додавання у воду, соки, компоти, чай. Додавати безпосередньо перед вживанням незалежно від їди. Перед вживанням збовтати! Дози споживання дієтичної добавки «Йодіс+Лакту-Стевія» для рекомендованої добової норми (РСН) йоду, мл.
Діти від 7 років 5-10 мл/добу (літо-зима)
Дорослі 10-15 мл/добу (літо-зима)
Наведені норми добового споживання йоду засновані на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я, м. Женева, Швейцарія, 1994 р.

СКЛАД
До складу дієтичної добавки “Йодіс + Лакту-Стевія” входять біологічно активний йод (БАЙ), лактулоза, екстракт стевії.

Йодіс-концентрат
Йодіс-концентрат (ЙК) – це водний розчин, насичений біологічно активним йодом. Він стійкий при тривалому зберіганні та термообробці. Має високу біодоступність.

Йодіс-дозволяє протягом 2-3 тижнів привести йодний статус організму в норму. Продукт має сильні радіопротекторні та антиоксидантні властивості, інтенсивно виводить радіоактивні ізотопи з організму («Висновок наукового центру радіаційної медицини»). Йод, розчинений у воді, легко надходить через мембрану клітини і легко виводиться, не накопичуючись, тому передозування і поява побічного ефекту неможливі. Йодіс підвищує імунітет, відновлює клітини щитовидної залози, «виводить з ладу» віруси грипу, гепатиту, туберкульозу, СНІДу, курячого грипу та ін., інтенсивно очищає кров від бактеріальної, грибкової та паразитарної інфекції.

Тривалий прийом ЙК покращує стани при алергіях, шкірних захворюваннях, відновлює нейроендокринну регуляцію всього організму, знижує дію стресу та ін негативних факторів. При лікуванні будь-якого захворювання бажано приймати ЙК, який чудово поєднується з фармакологічними препаратами, при цьому ефективність лікування зростає на 30-50%. При будь-якому захворюванні страждають, перш за все, імунна та ендокринна системи організму. А “диригентом” здоров’я в організмі людини є щитовидна залоза.

Лактулоза
Дисбактеріоз – це порушення життєдіяльності захисної мікрофлори кишечника. При дисбактеріозі популяція корисних біфідо-і лактобактерій суттєво зменшується, а кількість патогенних мікроорганізмів зростає. Для того, щоб позбавитися дисбіозу необхідно відновити популяцію корисної мікрофлори кишечника до норми.

Препарати-пребіотики ефективно справляються із цією проблемою, стимулюючи зростання та життєдіяльність власної захисної мікрофлори. Лактулоза – пребіотик, що потрапляє в товсту кишку, не перетравлюючись у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту і не всмоктуючись у системний кровотік. Під впливом лактулози активізується процес зростання та життєдіяльності власної захисної мікрофлори кишечника. У свою чергу корисні біфідобактерії та лактобактерії пригнічують патогенні мікроорганізми, тим самим відновлюючи нормальний, тривалий та стійкий баланс мікрофлори.

Ці властивості лактулоз роблять її необхідним препаратом для лікування та профілактики дисбактеріозу, кандидозу та інших захворювань. Також лактулоза захищає захисну мікрофлору від негативних наслідків, що настають після лікування антибіотиками.

Необхідно виділити три основні напрямки біохімічного та фізіологічного впливу лактулоз на організм людини:

Лактулоза служить живильним середовищем та джерелом енергії для представників кишкової нормофлори, завдяки чому її маса зростає, збільшується зв’язування азотистих сполук (аміаку) та відбувається включення додаткового азоту до складу мікробних білків;

Лактулоза викликає закислення вмісту товстої кишки з утворенням великих кількостей молочної кислоти. Зниження pH позитивно впливає на екологію товстої кишки, т.к. обидва фактори виявляють пригнічуючу дію на ту частину мікрофлори кишечника, яка відноситься до гнильних її представників (клостридії, протей, стафілокок та ін.). Ці зміни у складі мікрофлори особливо значні в новонароджених дітей. При прийомі лактулоз у них припиняється дисбактеріоз і в товстому кишечнику встановлюється переважання біфідобактерій;

Лактулоза впливає на транспорт рідини в кишечнику, що спричиняє його послаблюючу дію на кишечник, при цьому спостерігається збільшення обсягу фекальних мас, прискорення транзиту в товстому кишечнику та його більш ефективне очищення.

Стевія
Унікальна рослина стевія містить у своєму складі пряноароматичні речовини, близькі за характеристиками ароматичних речовин кави та кориці, солодкі речовини, вітаміни В1, В2, С, В-каротин (провітамін А), вітамін Р (більше 12 флавоноїдів, у тому числі рутин, кверцитин) і т.д.), вітамін РР (нікотинова кислота), вітамін F (поліненасичені олії), мінерали (калій, кальцій, фосфор, магній, кремній, цинк, мідь, селен, хром).

Трава стевія у своїй природній формі приблизно в 10-15 разів солодша, ніж звичайний цукор. Спочатку стевія використовувалася як харчовий продукт – натуральний замінник цукру (1 гр продукту замінює приблизно 30 гр цукру).

Зараз стевію застосовують як покращуючу роботу серцево-судинної, імунної систем, щитовидної залози, печінки, нирок, селезінки. Стевія нормалізує тиск, має тонізуючу, антиоксидантну, адаптогенну, протизапальну, антиалергенну та помірну жовчогінну дію. Зовнішньо стевію використовують при дерматитах, себореї, за наявності невеликих прищів, подразнень, у косметичних цілях для поліпшення стану шкіри.

Обґрунтовано застосування стевії у програмах зниження ваги, що рекомендується для застосування у хворих з порушенням обміну речовин, у т.ч. хворих на цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння та інші супутні захворювання. В результаті проведених медико-біологічних, гігієнічних, біохімічних, морфологічних та фізико-хімічних досліджень на живий організм було доведено, що стевія, при тривалому її вживанні, є абсолютно нешкідливою. Глікозиди стевії мають антигіпертензивні, репаративні, імуномодулюючі та бактерицидні властивості, що забезпечують нормалізацію функцій імунної системи та підвищують рівень біоенергетичних можливостей організму. Застосування стевії є доцільним при патології суглобів (артритах, остеоартрозі), при яких також рекомендовано обмеження споживання цукру. Екстракт стевії у поєднанні з нестероїдними протизапальними препаратами знижує їх шкідливу дію на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Також покращуються реологічні властивості крові, її плинність. Останніми роками численні дослідження у низці країн світу показали, що з регулярному вживанні стевії знижується вміст глюкози у крові, зміцнюються кровоносні судини, гальмується зростання новоутворень. Стевіозиди пригнічують розвиток багатьох хвороботворних мікроорганізмів, тому стевія призначається при хворобах порожнини рота: захищає зуби від карієсу, а ясен від пародонтозу, який є частою причиною втрати зубів, у тому числі при цукровому діабеті.

Стевію у складі «Йодис+Лакту-Стевія» рекомендується вживати з метою нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, оскільки до складу препарату входить велика кількість дисахариду (лактулози), що є живильним середовищем для зростання корисних бактерій кишечника – біфідо та лактобактерій.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Підвищена чутливість до окремих інгредієнтів, що входять до складу дієтичної добавки.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
24 місяці.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у захищеному від світла місці при температурі 0 – 25 °С.

УПАКОВКА
Пластикова фармацевтична тара ємністю 300 мл.

ВИРОБНИК
ТОВ «ВКП «ІНТЕРЙОДІС», м. Київ, Україна.