Йодіс Люкс

Дієтична добавка «Йодіс Люкс»


Йодіс Люкс не має аналогів!
Препарат створено з використанням інноваційної технології молекулярного мікрокапсулювання фосфатидилхоліну (лецитину), нікотинової кислоти (вітаміну РР), янтарної кислоти, ліпоєвої кислоти. Особливість наших гепатопротекторів-це їхня підвищена біодоступність при пероральному способі введення. Використання новітніх нано-технологій мікрокапсулювання молекул дозволяє безпечно та адресно доставляти активні речовини (через 20 хв).
Використання препаратів дозволяє високоефективної профілактики захворювань печінки. Вони прискорюють відновлення гепатоцитів, відновлення та стабілізацію клітинних мембран (оболонки клітини), мають здатність гальмувати жирове переродження печінки та розвиток у ній сполучної тканини. Складові гепатопротектора є „будівельним матеріалом” для печінки, а також стимулює її виробляти власний лецитин.
Є препаратом вибору при: гепатитах різної етіології, отруєннях, жировій дистрофії печінки – жировому гепатозі різного генезу (цукровий діабет, хронічні інфекції), порушенні функцій печінки при соматичних станах, цирозі печінки, некрозі клітин печінки, печінкової недостатності.


ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОДУКТУ
До складу дієтичної добавки «Йодіс ЛЮКС» входять біологічно активний йод (БАЙ), фосфатидилхолін, бурштинова кислота та нікотинова кислота. Фосфатидилхолін – один із найбільш метаболічно активних фосфоліпідів, що входять до складу мембран клітини. Це основний структурний компонент мембран гепатоцитів. Бурштинова кислота є природною речовиною – є у всіх організмах. Бурштинова кислота стимулює вироблення енергії у клітинах, посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами. Нікотинова кислота (вітамін РР) надає активний вплив на функціональний стан центральної нервової системи, сприяє кращому всмоктуванню та засвоєнню поживних речовин, розширює просвіти капілярів та дрібних кровоносних судин, регулює моторну функцію шлунка, позитивно впливає на основні функції печінки. Дієтична добавка «Йодіс ЛЮКС» є високоефективним засобом для профілактики та фонової терапії при лікуванні захворювань, спричинених нестачею йоду, а також при захворюваннях печінки різної етіології.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Ендокринні: порушення функцій щитовидної залози, зоб, порушення метаболічних процесів, цукровий діабет;
Кардіологічні: атеросклероз, аритмія, підвищення діастолічного тиску через набряклість судинних стінок, зниження рівня гемоглобіну в крові, розлад кровообігу, утримує холестерин у розчиненому стані, внаслідок чого холестерин не відкладається на стінках судин.
Гепатологічні: гепатити різної етіології, отруєння, жарова дистрофія печінки – жировий гепотоз різного генезу (цукровий діабет, хронічні інфекції), порушення функцій печінки при соматичних станах, цироз печінки, некроз клітин печінки, печінкова недостатність.
Гастроентерологічні: ерозивні гастрити та невеликі виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.
Остеохондрозні: м’язові болі, високе фізичне навантаження, грудний та поперековий радикуліт, біль у суглобах, м’язова дистрофія, захворювання зв’язкового апарату та м’язів;
Бронхолегеневі: набряклість дихальних шляхів, що призводить до хронічного бронхіту та гострих респіраторних захворювань;
Психічні: дратівливість, пригнічений настрій, зниження інтелекту, депресія, внутрішній занепокоєння;
Набряклі: загальні та місцеві набряки, при яких прийом сечогінних препаратів не дає необхідного ефекту;
Імунодефіцитні: часті інфекційні та застудні захворювання, ослаблення імунітету;
Дерматологічні: випадання волосся, зміна зовнішнього вигляду та властивостей волосся та шкіри, тривале загоєння пошкоджень шкірного покриву, полегшує симптоми псоріазу.
Гінекологічні: порушення менструальної функції, нерегулярність місячних, мастопатія, клімактеричні вегетативні порушення, фіброзні захворювання на грудях;
Соматичні: стомлюваність, апатія, непереносимість холоду та тепла, діарея або запор, порушення жирового обміну, зміна ваги, сонливість, млявість, погіршення пам’яті та уваги, поява частих головних болів.

Найбільш небезпечні захворювання, спричинені недоліком йоду в організмі:
уповільнення фізичного та інтелектуального розвитку у дітей, чоловіче та жіноче безпліддя, викидні, передчасні пологи, глухонімота, розумова відсталість, гострі психічні захворювання, кретинізм.

Синергетична взаємодія цих незамінних для життєдіяльності живого організму інгредієнтів:

 • прискорює відновлення функціональної активності щитовидної залози;
 • інтенсифікує метаболічні процеси за рахунок ефективнішого утворення гормонів;
 • забезпечує нормальну згортання крові та прискорює загоєння ран;
 • підвищує імунні функції організму;
 • покращує формулу крові за рахунок стимуляції еритропоезу;
 • посилює антиоксидантний захист від вільних радикалів та радіонуклідів;
 • знижує збудливість вегетативної нервової системи, збільшує її стійкість;
 • підвищує проникність клітин тканин;
 • підвищує засвоюваність кальцію та зміцнює кісткову тканину, зубний дентин, покращує стан ясен;
 • посилює вироблення інтерферону організмом;
 • сприяє підвищенню резервів роботи клітин мозку;
 • відновлює статеву потенцію;
 • знижує ламкість волосся, підвищує гостроту зору;
 • покращує засвоюваність жирів;
 • підвищує розумову та фізичну активність;
 • відновлює та зберігає цілісність мембран гепатоцитів;
 • активізує мембранні фосфоліпідзалежні ферменти;
 • покращує метаболізм ліпідів у ході синтезу ліпопротеїнів у печінці;
 • перетворює нейтральні жири та холестерин у легко метаболізуючі форми.

ФОРМА ВИПУСКУ
Водний розчин фосфатидилхоліну, альфа-ліпоєвої кислоти, нікотинової кислоти, бурштинової кислоти та біологічно активного йоду з концентрацією 50 мг/дм3.

ЗАГАЛЬНИЙ СКЛАД
Фосфатидилхолін (виробник фірма «Ліпоїд», Німеччина), нікотинова кислота, янтарна кислота, «Сировина для виробництва йодованих продуктів «Йодіс-концентрат», ТУ У 14326060003-98, (виробники НВК «Йодіс» та МПК «Ярк – Київ».

Склад «сировини для виробництва йодованих продуктів «Йодіс-концентрат»: природна мінеральна вода глибокого очищення, збагачена за спеціальною технологією багатоатомними іонами йоду. (Технологічний патент № РСТ/UA, 99/00020, м. Женева, Швейцарія, 22.08.2001).

ПРИЗНАЧЕННЯ
Профілактика захворювань, викликаних нестачею йоду, а також захворювань печінки різної етіології в організмі та як фонова терапія при лікуванні цих захворювань.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Для внутрішнього вживання. При захворюваннях шлунка та дванадцятипалої кишки приймати 3 рази на день (розділити денну дозу) за 30-50 хвилин до їди. При захворюваннях печінки різної етіології приймати денну дозу (12 – 13 крапель) 1 раз на день після їди.

Перед вживанням – ЗБОВТАТИ!

ВЗАЄМОДІЯ З ЛІКОВИМИ ПРЕПАРАТАМИ
Завдяки органолептичним властивостям, дієтична добавка «Йодіс ЛЮКС» добре поєднується з будь-якими препаратами, має універсальність застосування, підвищує ефективність препаратів, що приймаються, в середньому, на 30 %.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
Під час прийому “Йодіс ЛЮКС” прийом алкоголю заборонено, т.к. це може спричинити алергічну реакцію на нікотинову кислоту.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Підвищена чутливість до окремих інгредієнтів, що входять до складу дієтичної добавки.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
24 місяці.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у захищеному від світла місці за нормальної температури 0°С – 25 °С.

УПАКОВКА
Пластикова фармацевтична тара ємністю 30 мл із мірним ковпачком та крапельницею.

ВИРОБНИК
ТОВ «ВКП «ІНТЕРЙОДІС», м. Київ, Україна.


Опис особливостей “ЙОДІС ЛЮКС”
Головна особливість водорозчинних вітамінів, лeцитину (фосфатидилхоліну), альфа ліпоєвої кислоти та ін. полягає у використанні нано-технологій мікрокапсулювання, що забезпечує високу біодоступність речовини (адресна доставка відбувається за 20 хв).

ДОДАТКОВІ ПОКАЗНИКИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Кардіологічні: атеросклероз, аритмія, підвищення діастолічного тиску через набряклість судинних стінок, зниження рівня гемоглобіну в крові, розлад кровообігу. Утримує холестерин у розчиненому стані, внаслідок чого холестерин не відкладається на стінках судин. Знижує ризик інфарктів та інсультів.

Гастроентерологічні: ерозивні гастрити, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

 • відновлює та зберігає цілісність мембран гепатоцитів;
 • активізує мембранні фосфоліпідзалежні ферменти;
 • покращує метаболізм ліпідів у ході синтезу ліпопротеїнів у печінці;
 • перетворює нейтральні жири та холестерин у легко метаболізуючі форми.

Ендокринні: порушення функцій щитовидної залози, зоб, порушення метаболічних процесів, цукровий діабет.

Опис дії компонентів, що входять до складу дієтичної добавки Йодіс Люкс:
Фосфатидилхолін (Лецитин) Водорозчинний.
Функціональна дія:

 • Відновлює гепатоцити, відновлює та стабілізує клітинні мембрани (оболонки клітини), гальмує жирове переродження печінки та розвиток у ній сполучної тканини. Стимулює жовчовиділення, що сприяє очищенню печінки, усуває дискінезію жовчних шляхів, перешкоджає утворенню жовчного каміння. Покращує роботу травного тракту, оскільки входить до складу жовчі.
 • Утримує холестерин у розчиненому стані, внаслідок чого холестерин не відкладається на стінках судин. Нормалізує або суттєво зменшує вміст холестерину у крові.

Альфа-Ліпоєва кислота Водорозчинна! – альфа-Ліпоєва кислота посилює та прискорює транспорт глюкози до клітин печінки. Посилює клітинний метаболізм.

Потрібно також при наступних станах та захворюваннях:

 • Синдром хронічної втоми
 • Зміцнення серцево-судинної системи
 • Атеросклероз
 • Хвороба Альцгеймера
 • Цукровий діабет
 • Алкоголізм
 • Ожиріння
 • Поліпшення функцій зору
 • Дегенерація жовтої плями сітківки

Альфа-Ліпоєва кислота необхідна у таких ситуаціях: вірусні інфекції, зниження пам’яті, порушення концентрації уваги, поліневропатії, міокардіодистрофії, кардіоміопатії, жирова інфільтрація печінки, гепатити, цирози; відкритокутова глаукома, м’язова дегенерація та ін.
Бурштинова кислота Водорозчинна:

 • посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами.
 • стимулює вироблення енергії в клітинах
 • знешкоджує вільні радикали. Має потужну антиоксидантну властивість.
 • стимулює вироблення інсуліну і цим знижує вміст цукру на крові, нормалізує роботу нервової системи.
 • виражено покращує роботу більшості органів: мозку, серця (покращує його харчування та силу), нирок (розчиняє каміння), печінки та ін.

Нікотінова кислота (Вітамін РР) ВОДОРОЗЧИННА.
Показання до застосування. Пелагра (авітаміноз РР). Захворювання печінки. Спазм судин. Атеросклероз (знижує вміст холестерину у крові). Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, ентероколіти, коліти, що довго не гояться рани, виразки; як симптоматичний неспецифічний засіб при новоутворенні у шлунково-кишковому тракті.