Біфідоген

Додаткова інформація:
Лактулоза сироп
Лактулоза кристали
Лактулоза в лікарських засобах

Дієтична добавка «Біфідоген»


Показання до застосування:

 • Дизбактеріоз кишечника;
 • Токсикоз вагітних;
 • Захворювання печінки;
 • активізація імунітету;
 • Алергічні реакції;
 • Кандіоз (молочниця);
 • хронічні запори;

Корисні властивості:

 • Повністю засвоюється лише у кишечнику;
 • Можна використовувати разом чи замість цукру;
 • Швидко та ефективно очищає кишечник.

Лактулозний сироп “Біфідоген” відноситься до класу препаратів пребіотиків.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Основним протипоказанням застосування БІФІДОГЕН є досить рідко зустрічається у людей галактозна несприйнятливість (галактоземія).

БІФІДОГЕН не є антибіотиком, його протизапальна дія – наслідок стимулювання власних захисних сил організму людини.

Цей продукт немає побічних (негативних) дій.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
24 місяці.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у захищеному від світла місці при температурі 0 – 25 °С.

УПАКОВКА
Пластикова фармацевтична тара ємністю 200 мл.

ВИРОБНИК
ТОВ «ВКП «ІНТЕРЙОДІС», м. Київ, Україна.

ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ДИСБАКТЕРІОЗУ

БІФІДОГЕН можна використовувати як високоефективну біфідогенну добавку для дорослих, дітей та новонароджених, які страждають від дисбактеріозу через відсутність материнського молока, а також після терапії антибіотиками, після перенесення інфекційних захворювань та ін.

Дітям першого року життя продукт призначають по 0,25-0,5 мл/кг маси тіла у 2 прийоми; дітям від 1 до 3 років – по 2 мл 2 рази на день; дітям від 3 до 7 років – по 3-4 мл двічі на день; старше 7 років – по 3-4 мл 3 десь у день чи по 5 мл 2 десь у день. Курс лікування – 1-2 тижні. Дорослим – по 5 мл 2-3 десь у день. Курс лікування – 1-2 тижні.

ЗАСТОСУВАННЯ БІФІДОГЕНУ ПРИ ЛІКУВАННІ ЗАПОРІВ

Оптимальні дози знаходяться в межах від 20 до 100 мл препарату на добу. Ці дози забезпечують 2-3-кратний стілець на день, що необхідно при печінковій енцефалопатії. Початкова доза – (10-15) мл БІФІДОГЕНу для першого прийому. На день приймають 2-3 дози. Далі дози подвоюють кожен наступний день до досягнення необхідної консистенції стільця.

ЛІКУВАННЯ ПЕЧОННОЇ ЕНЦЕФАЛОПАТІЇ

Для ефективної дії БІФІДОГЕНу в лікуванні печінкової енцефалопатії необхідні дози, що забезпечують зниження pH у тонкій кишці, а й у віддаленіших відділах кишечника, тобто. такі дози, що викликають 3-4-кратні виділення випорожнення на день. Такі дози наближаються до 100 г на добу. Зважаючи на необхідність постійної підтримки обміну речовин у товстій кишці на належному рівні, застосовують довготривалу терапію, яка може тривати від кількох тижнів до року та більше.

ПРОФІЛАКТИКА ОСВІТИ КАМ’ЯНЬ У ПЕЧЕНІ І ЖОВЧІВИВОДНИХ ШЛЯХАХ

За статистикою, від каменів у печінці страждають близько 12% дорослого населення. Причина – підвищений рівень холестерину в організмі. Крім каменів у печінці, це може викликати і тяжкі захворювання, наприклад, серцево-судинні. Постійний прийом БІФІДОГЕНу має значення і з погляду профілактики накопичення зайвого холестерину в організмі людини.

Так, якщо щодня приймати по 60 мл препарату, то для більшості людей 4-тижневий курс терапії призводить до зниження холестерину на 20%. Іноді курс може бути тривалішим. Проте зниження холестерину має стійкий характер, що підтверджується численними дослідженнями.

ЗАСТОСУВАННЯ БІФІДОГЕНУ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ І ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
БІФІДОГЕН також застосовують при лікуванні сальмонельозу. Високу ефективність показав курс терапії БІФІДОГЕНом за такою схемою: 1-ий етап – по 10 г препарату тричі на день протягом 12 днів; 2-й етап – 1 тиждень без препарату; Третій етап – по 10 г препарату 5 разів на день протягом 12 днів. Цей спосіб скорочує час лікування сальмонельозу в 2 рази порівняно із застосуванням антибіотиків або симптоматичної терапії.

ГЕРОНТОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ БІФІДОГЕНУ

Дієтологи рекомендують всім людям щодня приймати з їжею вуглеводи, що ферментуються, до яких відноситься і БІФІДОГЕН, що містить лактулозу. Цей продукт відкриває широкі можливості у профілактиці процесів старіння організму. Щоденний прийом лактулози повинен бути не менше (3-5) г. Для людей похилого віку дози можуть бути і більше, особливо за наявності вищенаведених захворювань. Крім того, вуглеводи, що ферментуються, сприяють профілактиці онкологічних захворювань товстого кишечника.

ЕФЕКТИВНІСТЬ БІФІДОГЕНУ ПІДТВЕРДЖЕНА БАГАТОЧИСНИМИ ДОСЛІДЖЕННЯМИ

 1. «Про результати клінічного вивчення імуномодулюючої та детоксикаційної дії лактулозного сиропу БІФІДОГЕН» (в Росії – Лактусан), Ярославська державна медична академія.
 2. «Про випробування БАД БІФІДОГЕН з додаванням бурштинової кислоти», Кафедра дитячих хвороб Російського Університету дружби народів (24 відділення Морозівської дитячої міської клінічної лікарні). «Про застосування БІФІДОГЕНу», Пермська центральна міська клінічна лікарня №2.
 3. «Сполучене застосування природних факторів єсентуцького курорту та БАД БІФІДОГЕН у корекції дисбактеріозу кишечника», Державний НДІ курортології МОЗ РФ, м. П’ятигорськ, санаторій ім. М.І. Калініна, м. Єсентуки.
 4. “Про застосування БІФІДОГЕНу при дисбактеріозах у відділенні вірусних гепатитів”, Пермська дитяча міська інфекційна клінічна лікарня N5.
 5. «БІФІДОГЕН у лікуванні хворих на парентеральні вірусні гепатити», Пермська державна медична академія, кафедра інфекційних хвороб.
 6. «Про клінічну апробацію БАД БІФІДОГЕН з додаванням бурштинової кислоти», Клініка кафедри загальної терапії №2 Військово-медичної академії, м. Санкт-Петербург.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ БІФІДОГЕНУ

Основним протипоказанням застосування БІФІДОГЕН є досить рідко зустрічається у людей галактозна несприйнятливість (галактоземія). Слід наголосити, що БІФІДОГЕН не є антибіотиком, його протизапальна дія – наслідок стимулювання власних захисних сил організму людини. Цей продукт немає побічних (негативних) дій.