V-Спарта

Що старшим стає чоловік, то частіше виникають проблеми з потенцією. Це відбувається не так, як прийнято вважати: прокинувся якось і все більше не варто. Найчастіше це відбувається непомітно, плавно і розтягнуто за часом, з кожним роком потенція стає меншою, осічки повторюються трохи частіше. На жаль, це неминуче з кожним чоловіком, такий механізм старіння організму. У колі чоловіків прийнято затято спростовувати будь-які натяки на статеву слабкість чи безсилля. Це можна легко зрозуміти, адже ми – сильна стать, і якщо визнати оточуючим у слабкості головного органу, це похитне авторитет сильного самця. А насправді така: більшість чоловіків в Україні зберігає здатність до статевого акту до 65 років!

Але біда у тому, що якість статевого акту починає зменшуватися приблизно з 30 років. Приблизно до 40 років це стає помітним, і на думку спадають страшні фрази: чоловіче безсилля, еректильна дисфункція (ЕД), імпотенція. Як правило, це супроводжується “Кризою середніх років”, що призводить до втрати впевненості в собі, відчуття старості, чоловік чахне. Боротися з цією недугою намагалися споконвіку, народній медицині різних країн відома величезна кількість способів повернути колишню чоловічу силу. Вони різні за складністю та ефективністю, одним підходять, іншим немає. У сучасному світі з шаленим ритмом життя, відсутністю екології, генномодифікованими продуктами зі стабілізаторами, емульгаторами, консервантами та іншою “смаковою”, наші організми працюють не так, як у наших дідів. І дідусині кошти стають не такими ефективними.

V-Спарта є аналогом Віагри. Застосовується при порушеннях статевої функції у чоловіків.

Опис

V-Cпарта впливає на печеристі тіла статевого органу чоловіків, покращуючи приплив крові до них і уповільнюючи його протягом дії препарату. Цей механізм допомагає чоловікам покращити потенцію. При цьому виникає жорсткість пеніса, яка зберігається довгий час.

V-Спарта: інструкція

V-Cпарта виготовляється у флаконах 10мл. Приймати V-Спарту показано натще, за 30 хвилин до передбачуваної близькості. Це покращує дію V-Спарту. Максимальний ефект після прийому – дві години.

Рекомендована доза 1-2 флакони на добу. Кожен чоловік підбирає собі дозування індивідуально, що дозволить отримати максимум задоволення та уникнути побічних ефектів.

Склад:

1 флакон водного розчину містить:

Хітозан 50 мг;
Аскорбінова кислота 8 мг;
Вода питна підготовлена.

Дозування:

дорослі-1-2 флакони.

Застосовується при різних порушеннях у статевому потягу у чоловіків. Сприяє досягненню ерекції, але при цьому не надає терапевтичної дії на дисфункцію, оскільки діє симптоматично

Дія

V-Спарта впливає на органи малого тазу. Він сприяє розслабленню та підтримці в тонусі статевого органу. Крім цього, збільшується приплив крові, а чутливість ерогенних зон збільшується.

Препарат сприяє досить тривалій та міцній ерекції. Також запобігає передчасному сім’явипорскування, збільшує витривалість та фізичну активність. Має розслаблюючий ефект на нервову систему.

Потрібно пам’ятати, що засіб є стимулюючим, тобто відбувається покращення фізичного стану, зокрема в області паху. Поліпшення кровопостачання дозволяє отримати швидшу ерекцію, яка зберігатиметься протягом необхідного часу.