V-Діабетум

V-Діабетум: склад, показання, дозування, побічні ефекти
Склад та форма випуску
Флакон 10мл.
1 мл розчину містить:
30 мг альфа-ліпоєвої кислоти
Kolliphor – RH-40;
Вода питна підготовлена.
Ця дієтична добавка застосовується при деяких захворюваннях травлення та обмінних процесів в організмі.
Своїм ефектом V-Діабетум завдячує основному компоненту -ліпоєвої кислоти. Також зустрічається назва “тіоктацід”. Ця речовина з групи вітаміноподібних компонентів є ендогенним антиоксидантом.
Ліпоєва кислота є важливим кофактором та коферментом, бере участь у процесах окисної декарбоксиліризації альфа-кетокислот. Перевищення рівня цукру в крові (гіперглікемія) викликає накопичення продуктів прискореного гліколізу, що, своєю чергою, викликає зниження кровотоку та гіпоксії а також ішемічним змінам. Як наслідок, накопичуються вільні радикали, що ушкоджують нерви периферії.
Ліпоєва кислота викликає зниження вмісту глюкози у крові. Також збільшується рівень глікогенів у печінці. Підвищується опірність резистентності до інсуліну.
Бере участь у регуляції обміну ліпідів та вуглеводів, викликає стимуляцію холестеринового метаболізму. Викликає покращення роботи печінки, захищає її опірність до впливу вільних радикалів та токсичних речовин.
Володіє гепатопротекторним, гіполіпідемічним, гіпохолестеринемічним та гіпоглікемічним ефектом.
Приймати по 10 крапель 1 десь у день.

Показання

Застосовують як джерело альфа-ліпоєвої кислоти при парестезії (розлади нервової чутливості) при ускладненні цукрового діабету у вигляді діабетичної полінейропатії.

Протипоказання

V-Діабетум протипоказано застосовувати у випадках, коли у пацієнта є виражена гіперчутливість (алергія) до основного або одного з допоміжних компонентів.

Також протипоказаний людям із непереносимістю фруктози.

Категорично заборонено вживання алкогольних напоїв.