Д-Пантенол

Ціна: 55 грн.

Спеціально розроблена формула, що впливає на процес регенерації шкіри.
крем Д пантенол
ПРИЗНАЧЕННЯ
Для швидкого відновлення шкіри при сонячних та побутових опіках. Д-пантенол крем зупиняє, а потім повністю знімає запальні явища, почервоніння і подразнення шкіри. Спеціально розроблена формула крему є спільно діючими активними компонентами, що цілеспрямовано впливають на процес регенерації шкіри. У зв’язку з високою регенеруючою здатністю, що дозволяє швидко оновити епідерміс, Д-пантенол крем може застосовуватися як ранозагоювальний засіб при дрібних пошкодженнях шкіри: після гоління, подряпини, забиті місця, ранки, пролежні (особливо ефективно перед застосуванням протерти пошкоджену ділянку «Йодіс ЕSolvere»), тріщини, зокрема. та на п’ятах.

Крем Д-Пантенол рекомендований косметологами України та Росії як ефективний засіб у рази, що прискорює загоєння ран після процедур мезотерапії.

Для досягнення найкращого ефекту (наприклад, при сильному опіку) порцію крему перед нанесенням можна змішати з 2-3 краплями лавандової олії або Йодіс Е.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Якщо шкіра зазнала сонячного або побутового опіку, потрібно кілька разів з інтервалом 15-20 хвилин рясно змастити уражені ділянки кремом. У разі профілактичного застосування після засмаги нанести крем тонким шаром на чисту шкіру.

СКЛАД
Декспантенол, віск бджолиний, віск емульсійний, біополісахариди, алантоїн, аскорбінова кислота, В-каротин, токоферол, косметична олія, деіонізована вода, метилпарабен, пропілпарабен.

Діючі речовини:

Декспанол 2,0; Аскорбінова к-та 0,01; b-каротин 0,5; Токоферол 0,3;

Декспантенол, що входить до складу крему, в комплексі з алантоїном, стимулює оновлення клітин епідермісу, ліквідує осередок запалення, пом’якшує шкіру, забезпечує необхідну її гідратацію, відновлює в шкірі вступно-ліпідний баланс.

Біополісахариди є природною вуглеводною сировиною, близькою за складом до складу шкіри людини, збагачують її природними рослинними компонентами, мікроелементами, жирними кислотами, сприяють проникненню крему в глибокі шари шкіри, завдяки чому крем повністю засвоюється, не залишаючи жирного сліду на поверхні шкіри.

Токоферол (вітамін Е) захищає шкіру від появи зморшок. Токоферол прискорює процес регенерації шкіри і, таким чином, сприяє відновленню епідермісу. Токоферол, в комплексі з каротином, аскорбіновою кислотою і декспантенолом, є сильним антиоксидантним комплексом, що захищає шкіру від вивільнення вільних радикалів, сприяє синтезу колагену і захищає шкіру від втрати вологи.

Термін придатності: 12 місяців

Виробник:
ТОВ «Біоланта», м. Київ, Україна