Дигідрокверцетин «Р»

Дигидрокверцетин

Опис:

Форма випуску: рідка.
Склад на 100 г: Дигідрокверцетин (Таксифолін) – 20 г.
Об’єм флакона: 15 мл (725 крапель). В 1 краплі міститься 5 мг дигідрокверцетину.
Добова норма дигідрокверцетину: 100мг (20 крапель ДГК «Р»).
Дигідрокверцетин — потужний антиоксидант, унікальний природний акцептор вільних радикалів кисню, капіляропротектор, кардіопротектор, мембраностабілізатор, гепатопротектор, гастропротектор, ретинопротектор, радіопротектор, речовина, що має протизапальні, знеболювальні властивості, імун.

Дигідрокверцетин, що входить до складу препарату ДГК «Р», є флавоноїдом, що входить до складу молекул багатьох флавоноїдних глікозидів рослинного походження.


Дія дигідрокверцетину (Таксифоліну):

Як речовина, що володіє високим ступенем біологічної активності, Дігідрокверцетин надає цілу гаму позитивних ефектів на обмінні реакції та динаміку різних патологічних процесів:

• Антиоксидантна та радіопротективна дія: нейтралізує та виводить з організму вільні радикали, перешкоджає їх по ушкоджуючій дії; гальмує передчасне старіння клітин та розвиток різних захворювань; зменшує несприятливий вплив на організм хіміо- та радіотерапії.

• Мембранопротекторна дія: перешкоджає пероксидному окисленню ліпідів та руйнуванню клітинних мембран.

• Капіляропротекторна, ангіопротекторна та гіполіпідемічна дія: зміцнює стінки кровоносних судин та капілярів, оберігає стінки судин від пошкодження, нормалізує проникність судинної стінки, знижує в’язкість крові, відновлює мікроциркуляцію, знижує тромбоутворення, клеєтину. Дигідрокверцетин має виражену капіляроукріплюючу дію і перевершує кверцетин і рутин.

• Кардіопротекторна дія: покращує коронарний кровотік та скоротливість міокарда, сприяє нормалізації процесів збудливості та провідності у міокарді, зменшує ризик виникнення інфаркту міокарда. У хворих з нестабільною стенокардією (у складі комплексної терапії) відзначається зменшення та зникнення ознак ішемії міокарда, відновлення серцевого ритму. Включення Дигідрокверцетину в комплексну терапію артеріальної гіпертензії та серцевих аритмій підвищує ефективність лікування.

• Протизапальна, протинабрякова та протиалергічна дія: гальмує запальні процеси, зменшує набряклість при запаленні, виявляє антигістамінну активність; знижує вираженість бронхообструкції, попереджає загострення хронічних захворювань органів дихання. У хворих із загостренням ХОЗЛ Дигідрокверцетин сприяє більш швидкому зникненню катаральних явищ та набряклості бронхів, більш повному відновленню показників зовнішнього дихання. У хворих з бронхіальною астмою у стадії загострення спостерігається позитивна динаміка функціональних показників зовнішнього дихання, зменшення частоти нападів та кількості мокротиння, значне покращення показників бронхіальної провідності.

• Гепатопротекторна та дезінтоксикаційна дія: оберігає клітини печінки від руйнування вірусами та токсичними речовинами.

• Нейропротекторна дія: має позитивний вплив на нервову систему, активізує нервові процеси.

• Ретинопротективна дія: збільшує гостроту зору; гальмує розвиток дистрофічних та склеротичних процесів у структурах ока.

• Гастропротекторна дія: стимулює процеси регенерації слизової оболонки, запобігає розвитку та сприяє загоєнню виразок шлунка або дванадцятипалої кишки. Захисний ефект Дигідрокверцетину на слизову оболонку шлунка пов’язаний з його капіляроукріплюючою дією на стінки кровоносних капілярів слизової оболонки шлунка.

• Імуномодулююча дія: сприяє підтримці функцій імунної системи, має противірусну дію.

Протипоказання: гіперчутливість до діючої речовини.
Харчова (поживна) цінність, 100г: Жири 0, Білки 0, Вуглеводи: 0,0.
Енергетична цінність (калорійність), 100г: 168,0 ккал (700 кДж).
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості, не більше 75%.
Термін зберігання: 24 місяці від дати виробництва.
Чи не є лікарським засобом.

Вживати за 15-20 хвилин до од.
Латинська назва речовини: Дигідрокверцетин Dihydroquercetinum (нар. Dihydroquercetini)
Додаткові речовини: Пропіленгліколь.
Хімічна назва препарату (2R,3R)-2-(3,4-Дігідроксифеніл)-3,5,7-тригідрокси-2,3-дигідрохромен-4-он
Спосіб вживання та дозування: 10 крапель накапати під язик, через 3-5 хвилин запити склянкою питної води кімнатної температури.

В 1 краплі ДГК “Р” міститься 5 мг Дигідрокверцетину.
Добова потреба Дигідрокверцетину – 100 мг.
Як профілактика: 20 крапель на добу (100 мг Дигідрокверцетину);
У період реабілітації: 20-30 крапель на добу (100-150 мг Дигідрокверцетину);
У період хвороби: 40 крапель на добу (200 мг дігідрокверцетину).
Максимальна добова доза Дигідрокверцетину 300 мг, тобто 60 крапель ДГК «Р»
Діти: використовують у педіатрії за призначенням лікаря.
Період вживання: 1-3 місяці. У разі необхідності, курс пов

Застереження за вживанням: діти віком до 6 років, індивідуальна чутливість до діючої речовини.

Характеристики ДГК «Р» (Дігідрокверцетину, Таксифоліну в рідкій формі): Дигідрокверцетин (Dihydroquercetin), відомий також як «Таксифолін» (Taxifolin) відноситься до антиоксидантів (біофлавоноїдів) з Р-вітамінною активністю натурального природного походження. Дигідрокверцетин отримують з дре
Порівняльна ефективність: За ефектами близький до рутину та кверцетину, але перевершує їх за активністю.


Показання для застосування ДГК «Р» (Дігідрокверцетину, Таксифоліну):

При гострих захворюваннях, таких як інсульт, інфаркт, пневмонія, бронхіт, ниркова недостатність та ін. Відновлюється мікроциркуляція.
Захворювання серцево-судинної системи: атеросклероз, ішемічна хвороба серця, інфаркт, інсульт, міокардит, ендокардит, хронічна серцева недостатність, аритмії, атеросклероз, гіпертонічна хвороба, облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок, тромбофлебіт.
Захворювання органів дихання: пневмонія, бронхіт, бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень, туберкульоз легень, ГРЗ.
Захворювання нервової системи: неврастенія, невралгія, неврит, радикуліт, розсіяний склероз.
Захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрити, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, жовчнокам’яна хвороба, холецистит, хронічний гепатит, цироз печінки, панкреатит, коліт, геморой, дисбактеріоз кишечника.
Захворювання нирок та сечовивідних шляхів: гломерулонефрит, пієлонефрит, цистит, сечокам’яна хвороба.
Захворювання очей: кон’юнктивіт, короткозорість, далекозорість, катаракта, глаукома, ретинопатія.
Захворювання вуха, горла, носа: риніт, синусит, аденоїдит, фарингіт, тонзиліт, отит, нейросенсорна приглухуватість.
Захворювання шкіри: гнійні рани, трофічні виразки, дерматит, екзема, псоріаз, герпес, оніхомікоз, себорея, опіки, обмороження, фурункульоз, карбункули, вугровий висип.
Урологічні захворювання: аденома передміхурової залози, хронічний простатит, еректильна дисфункція.
Гінекологічні захворювання: вульвіт, кольпіт, цервіцит, ерозія шийки матки, клімактеричний період, мастопатія.
Ендокринні захворювання: гіпотиреоз, тиреотоксикоз, хронічна надниркова недостатність, цукровий діабет.
Ревматичні захворювання: ревматизм, ревматоїдний артрит.
Захворювання опорно-рухового апарату: остеохондроз, артрити, артрози
Профілактичний засіб: уповільнення старіння організму.

Синдром хронічної втоми, вторинний імунодефіцит, алергічні стани.
При появі різкого головного болю, мігрені, неврозів, пов’язаних зі спазмами судин. Швидке відновлення мікроциркуляції крові та покращення обмінних процесів у клітинах головного мозку.
При дії токсичних речовин, дії радіації, активному та пасивному курінні.
За рахунок посилення мікроциркуляції крові та знищення вільних радикалів пригнічується вплив негативних факторів. Активізується виведення токсичних речовин.

Виробник: ТОВ «ЗДОРОВА ЇЖА», 61068, Україна, м. Харків