Біоактиватор води

йодис С
Створений хвойний біоактиватор води має природне походження та створюється шляхом екстракції з енергопозитивних рослин, здатних своєю енергією впливати на живі організми. До таких рослин відносяться, насамперед, хвойні види дерев та чагарників – такі, як ялівець, сосна, кедр. Хвоїнки цих рослин, як антенки, накопичують енергію сонця і напрочуд швидко (вже через 5 хвилин) віддають її у воду, практично повністю, перетворюючи її. При тривалому впливі активатора (більше 10 годин) відбувається додаткове очищення води, внаслідок чого може відбуватися випадання в осад різних солей та сполук. При кип’ятінні така вода набуває нових властивостей цілющого характеру.
Активована вода і приготовлена ​​на ній їжа діють, як загальнозміцнюючі, відхаркувальні, дезінфікуючі, заспокійливі нервову систему, дезодоруючі, протимікробні, інсектицидні, знеболювальні, потогінні, бактерицидні, що підвищують захисні функції організму (при радіаційних ураженнях, сечогінні, що стимулюють серцеву діяльність, протикашльові засоби.
Така вода легко проникає крізь міжклітинні мембрани, дозволяючи швидко транспортувати речовини, що знаходяться в ній, в будь-яку точку організму. Вона стає такою ж м’якою, як тала вода. У такої води нижчий коефіцієнт поверхневого натягу і нижче вміст солей, що призводить до поліпшення стану шкірного покриву людей, які п’ють цю воду та припинення утворення у них відкладення солей.
Біоактивація призводить воду до стану, близького стану внутрішньоклітинної рідини.


Тому ця вода стає корисною:
– при анемії;
– при білокрів’ї;
– при захворюваннях лімфатичних вузлів та лімфатичної системи;
– при гастритах із підвищеною кислотністю;
– при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки;
– при неврозах;
– при набряках, водянці;
– при застуді;
– при захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
– при тонзиліті;
– при гайморит;
– при кровоточивості ясен;
– при подагрі;
– при бронхіті;
– при пневмонії;
– при циститі;
– у разі порушення обміну речовин;
– при маткових кровотечах;
– при поліпах;
– як протитуберкульозне.
Хвойний біоактиватор води не має ступеня передозування і може використовуватися безпосередньо як протизастудне (розсмоктувати 1-2 краплі під язиком). Можна застосовувати препарат для інгаляції, а також у вигляді хвойних ванн.
Склад: концентрат із бруньок та хвої сосни.
Дія: ефективно активує очищену воду, усуваючи негативне польове забруднення, насичуючи її вітамінами, мікро- та макроелементами та сонячною енергією.
Спосіб застосування: 1 кап. на 1 літр води процес активізації триває 5 хвилин.