Солодкі сльозинки

йодис СПогана вода, недостатнє і неправильне її вживання, а також неписьменне харчування, призводить до того, що більшість населення страждає хворобами нирок.
Пісок у нирках із віком майже у всіх, каміння – у багатьох.
Панацеєю вважалася можливість дочекатися кавунового сезону та добре промити нирки. Таке промивання було і профілактикою сечокам’яної хвороби.
Сьогодні немає потреби чекати на кавуновий сезон – на ринку України з’явився продукт «Солодкі сльозинки», створений з натуральних інгредієнтів без будь-яких хімічних та температурних обробок. Він не містить ані консервантів, ані барвників та легко справляється зі згаданими проблемами (патент України на спосіб застосування №28354). Він успішно розчиняє навіть найпідступніші коралові камені.
Практично кожній людині слід приймати цей продукт для профілактики, тому що вона не має негативного впливу на організм, але успішно справляється зі своїм завданням і, крім того, нормалізує обмінні процеси та благотворно впливає на роботу серця.


Хімічний склад продукту:
Цукри, флобафен, емін, глікозиди; кислоти – яблучна, фосфорна, кремнієва, саліцилова, виннокам’яна, лимонна, бурштинова, мурашина, галова; солі калію, кальцію, заліза, магнію та вітаміни В1, В2, А, С.
Фармакологічні властивості: ефективний засіб для розчинення каменів у нирках та жовчному міхурі. Швидко знижує гострий біль у період ниркового загострення. Засіб для очищення бруньок від піску та профілактики камнеутворення. Благотворно впливає на роботу серця. Нормалізує водносольовий обмін організму.
Рекомендується:
– для очищення бруньок від піску;
– для профілактики та лікування нирково-кам’яної хвороби;
– при запаленні жовчного міхура та жовчних шляхів;
– для розчинення піску та каміння в нирках;
– на лікування хвороб обміну речовин.
Єдиним протипоказанням можна вважати індивідуальну непереносимість гострих продуктів (у складі є перець), яке можна подолати, поєднуючи продукт з горіховим або гарбузовим маслом.
Спосіб застосування:
– для розчинення піску та каміння – по 1 ч. ложці 2 рази на день вранці за півгодини до їжі та ввечері після вечері.


Особливо ефективний продукт у поєднанні з прийомами хвойних ванн. Користувачі та дослідники продукту відзначають потужні очисні процеси, покращення рухливості суглобів, відчуття легкості та молодості.
Фахівці рекомендують застосування «Солодких слізок» як у періоди загострення хвороб (ниркові кольки тощо), так і для профілактичного очищення організму (регулювання водносольового обміну, очищення суглобів від солей, очищення бруньок).
Дуже важливо протягом прийому препарату, а також після очисного курсу, налагодити здорове харчування та правильне вживання води.
Можна їсти кавуни, виноград, горох, інжир, картопля, кукурудзу, моркву, огірки, пастернак, петрушку, ріпу, чорну смородину, горобину, малину. Особливо корисна чорна смородина, вона показана за всіх захворювань нирок.
Слід уникати переохолодження, перемерзання, «моржування».
Особливу увагу приділіть воді. Потрібно чітко знати такі наукові факти щодо води:
Факт перший: Тисячі тварин живуть на Землі, і лише людина вживає замість звичайної води – кип’ячену воду, газовані напої, консервовані соки тощо.
Факт другий: Будь-який напій, крім води, є їжею. Для того, щоб, наприклад, сік перетворити на придатну для організму воду, його потрібно переварити, очистити, структурувати, тобто зробити велику і енергоємну роботу.
Організм потрібно так само зрошувати та живити водою, як і рослина. Вживання хорошої, якісної води – це потужний очисний процес, який постійно вимиває солі та шлаки.
У зв’язку із цими фактами кілька рекомендацій:
– При звичайному харчуванні потрібно випивати до 2 л води на добу (30г на 1 г ваги тіла), при вегетаріанському харчуванні води – вживати менше.
– Якщо ви п’єте компот, сік, потім воду, вважайте, що воду не пили. Пити воду потрібно окремо від харчування, між їдою.
– Якщо у людини каміння в нирках – значить концентрація сечі висока і солі випадають в осад. Якщо в людини ранкова сеча має запах хімії, якщо людина потіє і сильно смердить, треба пити воду, а не користуватися дезодорантами.
– Культура прийому води дуже важлива. Недостатнє або неправильне застосування води для пиття (ми вже не говоримо про її якість), породжує безліч проблем. Понад 50% всіх захворювань, так чи інакше, пов’язане з водою: «Жага» – осушення клітин підшлункової залози. Катаракта – зневоднення кришталика. Суха шкіра, сухе волосся, якщо скриплять суглоби, погано рухаються, затікають; наявність каменів у жовчному міхурі тощо. і т.п., – все це нестача води в організмі.
Ми можемо допомогти вам блискуче позбутися піску та каміння, але далі ви повинні допомогти собі самі грамотним вживанням їжі та води.