Шовковиця

iodisE

Бальзам “Шовковиця” Тутове дерево, 30гр

Речовина, що використовується: рослинний концентрат з молодих пагонів і листя шовковиці білої.
Склад: сахароза, фруктоза, яблучна та лимонна кислоти, залізо, органічні кислоти, вітаміни B1, B2, B3, C, PP, каротин.
Фармакологічні властивості: цукрознижувальна, кровоочисна, кровотворна, нормалізуюча обмін речовин, знеболювальна, жарознижувальна, добре регулює жировий та вуглеводний обміни в організмі.
Шовковиця має виражену антисептичну дію. Медицею підтверджено протидіабетичну властивість речовин, що містяться у листі шовковиці білої. У Китаї, у Західній Європі та Балканських країнах давно прийнято вживати шовковицю проти цукрового діабету. Медицини також підтверджено, що при лікуванні шовковицею розсмоктуються рубці на міокарді після інфаркту міокарда, зменшуються болі, задишка, покращується робота серця, відновлюється працездатність. Рослинний концентрат шовковиці містить речовини для лікування ревматизму, шкірного туберкульозу та екземи. Високі якості шовковиці цінували люди з давніх часів. Це справжній шовковий шлях судинами серця. У Китаї листям шовковиці лікують застуду, що супроводжується високою температурою, головним болем та фарингітом. Продукт має легку гіпотензивну дію, сприяє нормалізації обмінних процесів, ефективний при дискінезії жовчних шляхів за гіперкінетичним типом, нормалізує сон.


Рекомендується:

  • при цукровому діабеті;
  • при міокардіодистрофії;
  • при болях у серці;
  • при задишці;
  • при виснаженні;
  • при застудних захворюваннях.

Спосіб застосування:
1-2 краплі на язик, запиваючи будь-якими напоями, 3 десь у день. Можливе застосування препарату у поєднанні з продуктами харчування. При тривалому застосуванні досягається повна нормалізація цукру на крові.