Люцерна

Lyutserna
Бальзам люцерни (хлорофіл) 30 мл
Бальзам люцерни – рослинний концентрат із люцерни, темно-коричневого кольору із запахом сіна. Легко розчинний, біологічно активний препарат; володіє потужними ранозагоювальними, антиоксидантними, регенеративними, імуномодулюючими, біостимулюючими властивостями. Використовується для лікування шкірних захворювань, опіків, відкритих ран.
Люцерна – важливе джерело хлорофілу. Високий вміст хлорофілу в люцерні використовувалося в багатьох госпіталях у сорокові роки для лікування інфекційних ускладнень, після хірургічного втручання та при утворенні пролежнів.
Хлорофіл здатний на кров впливати, подібне з дією гемоглобіну: підвищувати рівень кисню, прискорювати азотистий обмін.
Люцерна зміцнює клітинні мембрани, сприяє формуванню сполучної тканини, що допомагає у загоєнні ерозій, виразок, відритих ран; посилює імунну функцію організму, прискорюючи фагоцитоз. Крім цих дивовижних якостей, вона здатна запобігати патологічним змінам молекул ДНК. Блокує початковий етап перетворення здорових клітин на ракові. Таким чином вона є ще й антимутагеном.
Хлорофіл виводить з організму токсини, а також діє як слабкий сечогінний засіб. Покращує роботу щитовидної та підшлункової залоз, допомагає при анемічних станах, регулює кров’яний тиск, посилює роботу кишківника, знижує нервозність.
Завдяки своєму складу, люцерна є прекрасним загальнозміцнюючим та детоксикувальним засобом, який необхідно застосовувати для профілактики вегето-судинної дистонії, попередження розвитку атеросклерозу, зміцнення серцево-судинної системи. Також покращує роботу гіпофізу.
Люцерна легко засвоюється і надає лужну дію, корисна при захворюванні шлунково-кишкового тракту, хронічних та гострих циститах, простатиті, артриті, ревматизмі та подагрі.
Прийом люцерни рекомендований спортсменам як хороше джерело білка у поєднанні з вітамінами. Часто люцерну застосовують як діуретичний засіб при захворюванні нирок та набряках.


Показання до застосування:
– захворювання травної системи, включаючи хвороби шлунка та кишечника, печінки та жовчовивідних шляхів, підшлункової залози;
– Простатит;
– захворювання бронхолегеневої системи;
– ангіна, фарингіт (полоскання);
– атеросклероз (зниження рівня холестерину у крові);
– зниження імунітету, включаючи профілактичний протираковий
ефект;
– хіміотерапія онкологічних захворювань (комплексна терапія);
– захворювання нирок та сечовивідних шляхів;
– гінекологічні захворювання;
– місцеві запальні процеси та порушення трофіки тканин.
Препарат не токсичний, не має обмежень у застосуванні.
Профілактична доза – 1г на день, терапевтична – 2-3 г на день.
Дітям: 2-5 років – 0,25 г; 5-12 років – 0,5 г.


Спосіб застосування:
вранці натще 1-2 краплі на язик і запити 100-200 г води – бадьорість на цілий день;
до смаку бальзам додавати в салати, тісто, сир, соуси і т.д.
При ринітах будь-якої етіології легкий розчин (1-2 кап. на 50 г води) закопувати по 3-4 краплі в ніс 3 десь у день.
Прекрасно поєднується бальзам із молочними продуктами, трав’яними чаями, кислими фруктами (лимон, яблуко), ягодами (полуниця, малина, вишня, шипшина тощо).