Бадьорість духу

Жива суміш не має ступеня передозування, омолоджує організм, сприяє відновленню енергії, стійкості до дії радіації, покращує пам’ять. Корисна при захворюванні на щитовидну залозу, клімаксі. Жити в гармонії з природою – найкращий захист від хвороб. Наші мудрі предки схилялися перед природою і були уважні до всіх її проявів. Стародавні вважали, що правильне харчування становить основу життя та щастя людини і розглядали його як божественне мистецтво життя. Сучасна людина почала рухатися менше, але їсти більше. Його раціон змінився не на краще. Зумовлено це, перш за все, нестачею в повсякденних продуктах багатьох корисних мікроелементів, життєво необхідних організму. Ми змушені вживати більше їжі, щоб отримувати елементарну норму. У нашому харчуванні у надлишку присутні жири, вуглеводи, цукру, сіль, харчові барвники, підсилювачі смаку, консерванти. Крім того, в їжі багато канцерогенів та інших шкідливих речовин, що утворюються у процесі її приготування на вогні. Проте, нам не вистачає вітамінів, мінералів, клітковини, чистої питної води, рослинних олій та багатьох мікроелементів.
Дефіцит основних вітамінів у сучасної людини – 56 – 58%, вітаміну
С – 80%, кальцію – 60%, фолієвої кислоти – 80%. Овочі та фрукти ми з’їдаємо вдвічі менше норми.


Що пропонується:
Торгова марка «Продукти довголіття» розробила та випускає специфічний продукт харчування: «Рослинний концентрат «Бадьорість».
«Бадьорість» – це асорті з лісових дикоросів та люцерни, зібраних у заповідному регіоні України.
У «Бодрості» представлені такі дикороси, як лісова груша, біла шовковиця, сосна. Продукти виготовлені з молодих пагонів, листя, а також із хвої. Вони мають багатий набір макро і мікроелементів і характеризуються певними властивостями.
Лісова груша сприяє очищенню організму від солей та нормалізації водно-сольового обміну. Вона зміцнює капіляри та покращує пам’ять.
Біла шовковиця нормалізує обмін цукрів, показана при цукровому діабеті, застудах та болях у серці.
Хвоя дивним чином активує воду: завдяки їй енергія Сонця, що накопичилася, дуже швидко віддає її в рідину, структуруючи її і утворюючи молекулярні форми, схожі на сніжинки. Така вода стає близькою до складу внутрішньоклітинної рідини організму і є дуже корисною.


Особливе місце у складі «Бодрості» займає люцерна.
Люцерна – одна з найцінніших і найпоширеніших у світі високобілкових багаторічних культур, яка, на жаль, ніколи не використовувалася як їжа, хоча араби вважають її прародителькою їжі на Землі.
Весь секрет у тому, що коріння люцерни посівної сягає вглиб землі на десятки метрів і дістають із заповідних глибин невитрачені мікроелементи та корисні речовини. Крім білка в люцерні виявлені вуглеводи, органічні та вищі жирні кислоти, ефірні олії, кальцій, магній, залізо, калій, кремній, натрій, марганець, фосфор, алкалоїди, аспарагін, куместрол, естрогени, фруктоза, сапоніни, амінокислоти, вітаміни С, В1 , Е, каротин, В12, В2, і навіть рідкісні у рослин вітаміни Д2 і ДЗ, які попереджають рахіт та крихкість кісток.
Люцерна містить також значну кількість вітаміну К, що запобігає крововиливу та кровоточивості, що застосовується в медицині при різних формах геморагічного синдрому, однією з причин якого є променеве ураження.
Люцерна рекомендується при ожирінні, ішемічній хворобі серця, захворюваннях суглобів усіх видів, застуді, бронхіальній астмі, анеміях, цукровому діабеті, порушенні функції щитовидної та підшлункової залоз.
Вживання люцерни підвищує еластичність артерій, попереджає розвиток атеросклерозу, стабілізує рівень цукру в крові, ефективно знижує артеріальний тиск, чинить протипухлинну дію, сприяє підвищенню імунітету та регулює функцію гіпофіза.
Проте традиційні форми застосування люцерни – сік, відвари або порошок з листя – роблять її і незручною, і несмачною.
У складі «Бодрості» знаходиться висококонцентрована витяжка із люцерни. Такий обсяг цієї трави просто неможливо з’їсти при звичайному харчуванні. Крім того, у поєднанні з лісовими дикоросами люцерна не лише збагатилася багатьма іншими мікроелементами, а й набула необхідних смакових якостей.


Тому «Бадьорість» можна вживати як багату добавку до перших страв (їй не зашкодить навіть кип’ятіння), до других страв та будь-яких напоїв. «Бадьорість» чудовий додаток до чаю. Але особливо корисний цей продукт у живих коктейлях на основі фруктів, зелені, горіхів з додаванням води та меду.