Активатор +

йодис С
Склад: Витяжка з трав (полин, чебрець): ефірні олії, гіркі речовини, смолисті, білкові та крохмальні речовини, вітамін С, аміноциди.
Дія: Натуральний продукт, що компенсує негативний вплив кави на нервову систему, покращує роботу ШКТ, має кровоочисну та антипаразитарну властивість, сильний протиглистовий та антиалкогольний засіб.
Полин покращує травлення, стимулюючи секрецію травних залоз; посилює виділення жовчі та шлункового соку, усуває спазми гладкої мускулатури шлунка та бронхів. Застосовується як заспокійливий, протисудомний, болезаспокійливий, загальнозміцнюючий, глистогінний засіб. У народній медицині полин вважається засобом при лікуванні недокрів’я, малярії, захворюваннях печінки та жовчного міхура, жовтяниці, водянки, проти болю та пучення живота, глистів (круглих), поганого запаху з рота, при печії, безсонні, виразковій та гіпертонічній хворобах.
Чабрець використовують при захворюваннях дихальних шляхів, хворобах ниркових балій, сечового міхура, болях у животі, безсонні, головних болях, виразковій хворобі дванадцятипалої кишки та інших шлунково-кишкових захворюваннях; захворювання суглобів; як сечогінний, потогінний та кровоочисний засіб.
Сприяє:
– зменшення тяги до спиртного та тютюнопаління;
– Профілактиці наявності алкогольної спадковості.
Спосіб застосування:
Видавити 1кап. та розмішати з порцією кави. З метою профілактики алкогольної залежності бальзам можна застосовувати із будь-якими іншими напоями.