Апі-Йодіс 2

Дієтична добавка Апі-Йодіс-2

Інструкція до вживання.
Апі-Йодіс-2 – Дієтична добавка до їжі – додаткове джерело йоду та інших біологічно активних речовин, які сприяють нормалізації функціонування серцево-судинної та легеневої систем . Має загальноміцнюючі властивості.
Склад:  екстракт  продуктів життедіяльості личинки воскової молі (1:50), йодіс-концентрат. Допоміжна речовина- пропіленгліколь. 1 мл (20 крапель) містить 50мкг йоду.
Властивості компонентів:
Екстракт продуктів життедіяльності  личинок воскової молі має дуже   багатий  набір ферментів  та сполук, які входили до складу  воску, перги, прополісу,коконів личинок бжіл тощо. Найбільш цінна складова екстракту- фермент церраза, який  має унікальну властивість розщеплювати атеросклеротичні бляшки та захисні оболочки бактерій, в тому числі збудника туберкульозу- палочки Коха. Сполуки, що  складають екстракт  мають дуже доступну для засвоювання організмом форму. Це дуже важливо для людей похилого віку, у яких ферментативна система працює не так активно як у молодих.
Екстракт, головним чином, впливає  на серцево-судинну систему: нормалізує обмінні процесси в її клітинах та тканинах, пришвидшує процесси регенерації, покращує  реологічні властивості крові, нормалізує  рівень холестерина та глюкози в крові. Має антибактеріальні та противірусні властивості.

Йодіс-концентрат містить  денну норму йоду для нормального функціонування  щитовидної залози. Має яскраво виражені  антиоксидантні властивості, здійснює антисептичну , протигрибкову та радіопротекторну дію. Використання препарату сприяє підвищенню имунітету, покращує стан шкіри, нігтів, волосся, нормалізації  гормонального фону, покращує роботу шлунка та кішковика, покращує засвоюваність вітамінів та мікроелементів та  обмін речовин, в тому числі на клітковому рівні. Зникає хронічна втома, підвищується інтелектуальна діяльність, покращується пам”ять та відновлюється  здатність до довготривалої концентрації  увагі.

Показання до застосування:

Препарат рекомендований  для лікування  та профілактики  таких захворювань:
Насамперед, в геронтології для запобігання  вікових змін, передчасного старіння, профілактики захворювань  похилого віку, а саме серцево-судинної системи: ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, постінфарктного кардіосклерозу, гіпертонії, кардіоневрозу, різних видів арітмій, тахікардії тощо. 
Органів дихання: туберкульозу, хронічних бронхітів, пневмонії, бронхіальної астми.
Органів ШКТ : гастриту, язвенної хвороби, коліту, гепетиту, панкреатиту, холециститу.
Соматичних порушеннях :швидкої втомлюваності,  сонливості, важкого перенесення  зміни погоди.
Психічних патологій: дратівливості,  погіршенням настрою і пам”яті, депрессії, зниження інтелекту , внутрішньому занепокоєнні.

Застереження при застосуванні:

Особиста чутливість до компонентів.

Рекомендацїї до застосування:

Дорослим 20 крапель, дітям від 7 до 14 років – по 7-10 крапель-2 рази в день  додаючи до невеликої кількості води.

Умови зберігання:

В сухих , чистих,захищених від світла, приміщеннях, за температури від 5 С до 25 С у недоступному для  дітей місці.