Про компанію

Фірма «ВКП «Інтерйодіс» пропонує на споживчому ринку ексклюзивну продукцію вітчизняних та зарубіжних виробників.

Наше завдання – допомогти людям стати ще красивішими, ще здоровішими та успішнішими.

Интерйодис фирма

Здоров’я: Продукція, запропонована фірмою, призначена для оздоровлення людей різного віку, для покращення стану та підтримки організму, для проведення «фонової» терапії, а також для профілактики широкого ряду захворювань різної етіології. Фірма є одночасно виробником та постачальником на споживчий ринок продукції для здорового способу життя. В основі нашої продукції використовується унікальна за своїми властивостями сировина – Йодіс-концентрат, що є водним розчином біологічно активного йоду (БАЙ). Йодіс-концентрат не має аналогів у світі, запатентований у більш ніж 10 країнах, сертифікований у більш ніж 15 країнах.

Мета нашої фірми – розробка та випуск широкої гами різної продукції на основі БАЙ.
В даний час розроблено рецептуру та налагоджено виробництво серії унікальної вітамінної продукції у поєднанні з біологічно активним йодом під торговою маркою Віта-Йодіс™:

  • «Йодіс + C» (водорозчинний)
  • «Йодіс + Еsolvere» (водорозчинний)
  • «Йодіс Люкс» (водорозчинний)
  • «Йодіс ЛактуСтевія»

Водорозчинні вітаміни та їх комплекси легко проникають через мембрани клітин, що призводить до легкого засвоєння організмом людини.

Фірма “ВКП Інтерйодіс” отримала ексклюзивне право реалізації в Україні БАД “Біфідоген”. Нині понад 90% людей страждають на дисбактеріоз. «Біфідоген», який пройшов 11 клінічних випробувань, вигідно відрізняється від традиційних препаратів пробіотиків (біфідумбактерин та ін.), які заселяють кишечник чужорідною мікрофлорою. Біфідоген позбавляє дисбактеріозу, стимулюючи зростання та розвиток власної корисної мікрофлори кишечника.

Використовуючи нашу продукцію в комплексі, Ви зможете провести профілактику захворювань, спричинених нестачею йоду, вітамінів та мікроелементів в організмі та відновити мікрофлору кишечника.

Благополуччя: Ви зможете розвивати власний бізнес, ставши учасником нашої реалізаційної системи. Наша система дозволяє кожному учаснику купувати продукцію зі знижкою та отримувати грошову винагороду, пропорційно до ступеня активності участі інших учасників системи, рекомендованих Вами особисто.
Журнал компанії


Бажаємо успіхів!